Over ons

Weten wie de kanjers áchter onze Metaalkanjers zijn? We stellen ons team graag aan je voor!

Wat we doen

Metaalkanjers helpt opdrachtgevers aan vakmensen die werken in de metaalindustrie. Vaak is een vaste aanstelling het doel. Maar soms gaat er een periode van uitzenden of detacheren aan vooraf. Natuurlijk kunnen we ook pieken opvangen als dat nodig is. Het belangrijkste is dat onze kandidaten weten waar ze aan toe zijn voordat ze aan een opdracht beginnen.

Hoe we dat doen

Metaalkanjers gaat te werk zoals je dat gewend bent in de metaalindustrie: no-nonsense. Dus geen mooie praatjes over hoe geweldig onze kandidaten, vacatures en opdrachtgevers zijn… dat bepalen jullie zelf. We houden niet van verrassingen achteraf. Daarom maken we zaken als arbeidsvoorwaarden, werktijden en doorgroeimogelijkheden altijd vooraf bekend.

Waarom we dat doen

Metaalkanjers wil de grootste speler in Nederland worden op het gebied van werken in de metaalindustrie. We brengen kandidaten en werkgevers bij elkaar, maar laten hen ook uitblinken in wat ze doen. We helpen onze opdrachtgevers bij het boeien en binden van nieuwe werknemers en ondersteunen onze kandidaten bij het maken van de volgende stap in hun carrière.

Metaalkanjers biedt de volgende diensten aan:

  • rpo;
  • werving en selectie;
  • uitzenden;
  • detacheren;
  • payrolling;
  • employer branding;
  • vacaturemarketing.

Alles op het gebied van recruitment en vacaturemarketing voor de metaalindustrie onder één dak.

Meer weten over dienstverlening? Neem gerust contact met ons op, we helpen je graag!

Thijs van Hout

Thijs van Hout
Operationeel Manager

06 3362 6332
thijs@metaalkanjers.nl

Bas van Hout

Bas van Hout
Financieel Manager

073 737 0153
Bas@metaalkanjers.nl

Yannick Mol

Yannick Mol
Team Lead Manager

06 1825 8901
yannick@metaalkanjers.nl

Adelisa Sejdić

Adelisa Sejdić
Recruitment Consultant

06 8361 0208
Adelisa@metaalkanjers.nl

Junice Mauriks

Junice Mauriks
Recruitment Consultant

06 1825 8902
Junice@metaalkanjers.nl

Profielfoto-Amber-van-Swieten

Amber van Swieten
Recruitment Consultant

06 3335 7411
Amber@metaalkanjers.nl

David Bakarbessy

David Bakarbessy
Recruitment Consultant

06 4225 2585
David@metaalkanjers.nl

Chris van de Water

Chris van de Water
Recruitment Consultant

073 737 0153
Chris@metaalkanjers.nl

Michelle de Haas

Michelle de Haas
Marketing Coördinator

06 8364 3706
Michelle@metaalkanjers.nl

Wesley Smulders

Wesley Smulders
Online Marketeer

073 737 0153
Wesley@metaalkanjers.nl

Denise de Langen

Denise de Langen
Copywriter

073 737 0153
Denise@metaalkanjers.nl

Niek Manders

Niek Manders
Stagiair Accountmanager

073 737 0153
Niek@metaalkanjers.nl