Het Metaalkanjers team

Weten wie de kanjers áchter onze Metaalkanjers zijn? We stellen ons team graag aan je voor!

Thijs van Hout

Operationeel Manager
 

06 3362 6332
thijs@metaalkanjers.nl 

Yannick Mol

Team Lead Manager
 

06 1825 8901
yannick@metaalkanjers.nl 

Jeroen Oomen

Recruitment Consultant
 

06 4225 2585
jeroen@metaalkanjers.nl

Bregje van Dijk

Recruitment Consultant
 

‎06 836 14411
bregje@metaalkanjers.nl

Noa Jansen

Junior Recruiter
 

073 737 0153
noa@metaalkanjers.nl 

Estelle Faivre

Content Marketeer
 

073 737 0153
estelle@metaalkanjers.nl 

Bas van Hout

Financieel Manager
 

073 737 0153
bas@metaalkanjers.nl