Metaalkanjers

Werving & Selectie | Detachering | Uitzenden

Het Metaalkanjers team

Weten wie de kanjers áchter onze Metaalkanjers zijn? We stellen ons team graag aan je voor!

Jeroen Oomen

Consultant | Recruiter | Headhunter
 

06 4225 2585
jeroen@metaalkanjers.nl 

Yannick Mol

Consultant | Recruiter | Headhunter
 

06 1825 8901
yannick@metaalkanjers.nl 

Evan van der Doelen

Jr. Consultant | Recruiter | Headhunter

073 737 0153
evan@metaalkanjers.nl

Estelle Faivre

Marketeer
 

073 737 0153
estelle@metaalkanjers.nl 

Bas van Hout

Financieel manager
 

073 737 0153
bas@metaalkanjers.nl 

Junice Mauriks

Consultant | Recruiter | Headhunter
 

06 1825 8902
junice@metaalkanjers.nl 

Amber van Swieten

Consultant | Recruiter | Headhunter
 

06 3335 7411
amber@metaalkanjers.nl