Metaalkanjers

Werving & Selectie | Detachering | Uitzenden

Contact opnemen?

Wil je meer weten over dienstverlening? Neem gerust contact met ons op, we helpen je graag!

Neem contact op

Het Metaalkanjers team

Weten wie de kanjers áchter onze Metaalkanjers zijn? We stellen ons team graag aan je voor!

Jeroen Oomen

Consultant | Recruiter | Headhunter
 

06 4225 2585
jeroen@metaalkanjers.nl 

Yannick Mol

Consultant | Recruiter | Headhunter
 

06 1825 8901
yannick@metaalkanjers.nl 

Thijs van Hout

Operationeel manager
 

06 3362 6332
thijs@metaalkanjers.nl 

Junice Mauriks

Consultant | Recruiter | Headhunter
 

06 1825 8902
junice@metaalkanjers.nl 

Melissa Frederiks

Marketing specialist
 

073 737 0153
melissa@metaalkanjers.nl 

Bas van Hout

Financieel manager
 

073 737 0153
bas@metaalkanjers.nl 

LAAT HIER UW VRAAG ACHTERSTEL UW VRAAG
Consultant

Sorry

Op dit moment is er niemand online. Laat uw gegevens hier achter, dan nemen wij contact op.

Bedankt

Bedankt voor de informatie, we nemen snel contact met u op.